Baza noclegowa:

 
 
  
Trzy Domki nad Soliną niedaleko Polańczyka (otwarte w 2012 r.)
Adres:   Bukowiec 11h
Miejscowość:   38-613 Bukowiec
Tel./ Tel.kom./ Fax:   506675520
Adres e - mail:   kontakt@trzydomki.pl
Strona www:   www.trzydomki.pl
Typ obiektu:   Domki Letniskowe
Cena:   150 - 250 zł
Ilość miejsc:   21
Opis oferty :
Oferujemy komfortowe noclegi i pobyt w otwartych w 2012 roku trzech drewnianych całorocznych domkach wypoczynkowych w Bukowcu koło Soliny (niedaleko Polańczyka).

W każdym znajduje się 7 zaopatrzonych w pościel i dodatkowy koc miejsc noclegowych. Dysponujemy dwoma oddzielnymi sypialniami wyposażonymi - jedna w 2 łóżka: dwuosobowe o wymiarach 140 x 200 cm i jednoosobowe o wymiarach 90 x 200 cm, druga w 2 łóżka jednoosobowe o wymiarach 90 x 200 cm, w salonie umieściliśmy dwuosobowy rozkładany narożnik.

Każdy domek ma jedną łazienkę z prysznicem, toaletą i umywalką, kuchnię z kompletem urządzeń (czajnik elektryczny, mikrofalówka, lodówka i płyta elektryczna), garnków i naczyń, salon z TV-Sat, bezpłatnym Wi-Fi i kominkiem z funkcją rozprowadzania ciepła do wszystkich pomieszczeń, drewniany taras oraz wolnostojący kamienny grill. Teren domków jest ogrodzony i oferuje możliwość bezpiecznego zaparkowania auta. Dysponujemy własnym ujęciem wody ze studni głębinowej.

Trzy Domki stoją na niewielkim pagórku w pięknym i spokojnym zakątku - zakolu szerokiej rzeki Solinki – doskonałym miejscu do zabawy dla najmniejszych wczasowiczów, 500 m od Zalewu Solińskiego, tuż przy lesie bogatym w grzyby. Niedaleko strzeżone kąpielisko (Wołkowyja), korty tenisowe i sklep.

Serdecznie zapraszamy!
Fotogaleria

Domek z kamiennym grillem Kominek opalany drewnem W pełni wyposażona kuchnia Dwuosobowe łóżko Łazienka z prysznicem