Baza noclegowa:

 
 
  
Chatki u Kasi
Adres:   Solina 119
Miejscowość:   38-612 Solina
Tel./ Tel.kom./ Fax:   697517348
Adres e - mail:   wolanin1@o2.pl
Strona www:   www.ukasi.esolina.pl
Typ obiektu:   Domki Letniskowe
Cena:   30 - 40 zł
Ilość miejsc:   32
Opis oferty :

"CHATKI U KASI 8-OSOBOWE DOMKI SOLINA, BIESZCZADY"

Duże drewniane domki z tarasem i antresolą. W każdym domku jest do 8 miejsc noclegowych dla dorosłych osób. W domku jest aneks kuchenny, salono-jadalnia, łazienka z prysznicem, dwie oddzielne sypialnie oraz antresola z widokiem na salon z dwoma miejscami do spania. Dwa następne domki kosztem jednej sypialni na dole posiadają większy salon z dwiema sofami a zamykana sypialnia znajduje się na poddaszu.

 Pełne wyposażenie. Domki położone są na wzgórzu, od północy i zachodu graniczą z lasem a z tarasu widok na południe na zieloną ścianę sąsiedniego wzgórza i lesistą dolinkę.

CENA - 40 pln osobodoba, dzieci do 3 lat nieodplatnie, starsze 25-30 PLN.
W sezonie cena minimalna za cały domek 230 PLN

Zwierzęta nieodpłatnie


W pobliżu zapora, w linii prostej 500m, asfaltem ponad kilometr. Kapielisko i wyporzyczalnie sprzętu wodnego oraz bary przy zaporze. Sklep ok 800m.

Dużo zieleni, taras wychodzi na południe, zaciszne miejsce.

Każdy domek posiada duzy zadaszony taras, grill, miejsce na ognisko, parking, dostepna altanka i miejsce zabaw dla dzieci.

email-
wolanin1@o2.pl  tel. 697 517 348   lub  603 169 985

Nasza strona:
http://chatki-solina.pl/ 

Fotogaleria

Domek z widokiem na plac zabaw Domki z tarasaem na południe, widok na dolinke. Domek z wiekszym salonem widok z antresoli, domek z mniejszym salonem aneks kuchenny sypialnia