PUCHAR PODKARPACIA NORDIC WALKING – 10.10.2015 POLAŃCZYK

10 PAŹDZIERNIKA WIDZIMY SIĘ W POLAŃCZYKU

W sobotę 10 października 2015 r. w Polańczyku nad Soliną (woj. podkarpackie), odbędzie się długo wyczekiwany Puchar Województwa Podkarpackiego w Nordic Walking. Start przy kortach tenisowych w Polańczyku skrzyżowanie ulic Zdrojowej i Leśnej.
Zapraszamy do udziału w tej niezwykłej imprezie rekreacyjno – sportowej dla całych rodzin!

W zawodach mogą wziąć udział wszyscy. Będzie to okazja do poznania wspaniałych ludzi, pasjonatów Nordic Walking z całej Polski. Do udziału zachęcamy całe rodziny, może to być świetna okazja do wyjątkowego wspólnego spaceru.
Organizatorem jest Polska Federacja Nordic Walking, Gminny Ośrodek Kultury w Polańczyku. Honorowy Patronat objął Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.
W zawodach może wziąć udział każdy. Przygotowano 36 kategorii wiekowych czyli aż 108 pucharów!Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy odlewany medal oraz atrakcyjne upominki. Trasa zawodów będzie przebiegała na terenach Polańczyka.
Zawodowi zawodnicy będą przemierzać trasę o długości 10 km. Organizator zapewnia chipowy pomiar czasu. Pozostali zawodnicy, w tym oczywiście amatorzy będą mieli do wyboru trasę 10 lub 5 km. Jeśli ktoś, kto chciałby wziąć udział w zawodach nie posiada własnych kijów, będzie mógł wypożyczyć sprzęt na miejscu!

ZAPISY i REGULAMIN

PLAKAT_polanczyk nordic walking ostateczna wersja

SOLIŃSKIE LATO 2019 Z GWIAZDAMI

Kalendarz wydarzeń

AEC v1.0.4
Pogoda Polańczyk z serwisu

Starsza wersja strony

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress