50lecie zburzenia Kościoła w Wołkowyi

Dodano: 03-10-2017

W dniu 1 października 2017 r. w Wołkowyi odbyły się obchody 50 rocznicy zburzenia Kościoła.

Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą celebrowaną przez Arcybiskupa Metropolitę Przemyskiego Adama Szala. Następnie doszło do odsłonięcia pomnika upamiętniającego to wydarzenie przez Wójta Gminy Solina Adama Piątkowskiego oraz mieszkańców Wołkowyi pamiętających smutne przeżycie. W obchodach rocznicy wzięli również udział poseł Piotr Babinetz, który odczytał list Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego do mieszkańców Wołkowyi, Wicewojewoda Podkarpacki Piotr Pilch, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Lucjan Kuźniar, Pani Barbara Mazan członek rady krajowej PiS oraz Wójt sąsiedniej Gminy Baligród Robert Stępień. Odbył się również panel historyczny dotyczący tych przykrych dla mieszkańców naszej społeczności wydarzeń.

 

Wybory Samorządowe 2024

Konsultacje społeczne

Mobilny harmonogram odbioru odpadów

Harmonogram odbioru odpadów na 2024 rok

Film promocyjny „Woda Karpat”

Biuletyn Informacyjny Urzędu Gminy Solina 2022

Wniosek o wypłatę dodatku węglowego

Ankieta NIK w sprawie funkcjonowania posterunku Policji

Najwyższa Izba Kontroli zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o udzielenia wsparcia w realizacji celów prowadzonej przez NIK kontroli planowej nr P/23/029 „Funkcjonowanie posterunków Policji”.

Czynności kontrolne wykonywane są w okresie od czerwca do października 2023 r. i obejmują m.in. badanie świadomości i satysfakcji mieszkańców w związku z działającym na terenie gminy posterunkiem Policji, a także ich osobistych doświadczeń w kontakcie z policjantami oraz poczucia bezpieczeństwa. Dla uzupełnienia badanego obszaru chcemy prosić mieszkańców Państwa gminy o podzielenie się z NIK swoimi doświadczeniami i oceną sytuacji.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety na stronie:

Link do ankiety

Zapewniamy Państwa jednocześnie, że ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wyniki zostaną wykorzystane i zaprezentowane wyłącznie w formie zbiorczych zestawień.
Termin wypełniania ankiety upływa w dniu 15 października 2023 r.


UWAGA!!! NOWY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO


Bieszczadzki Bank Spółdzielczy w Ustrzykach Dolnych
94 8621 0007 2001 0009 1734 0001Kalendarz wydarzeń

[calendar mini=true]

Starsza wersja strony

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress