Gmina Solina przyjazna inwestorom

Gmina Solina położona jest w południowo-wschodniej części Polski, w Województwie Podkarpackim, w samym sercu Bieszczad. Należy do jednych z najbardziej urokliwych i atrakcyjnych w skali całego kraju. W Gminie znajduje się również Uzdrowisko Polańczyk, w którym leczy się różnego rodzaju schorzenia (między innymi: układu krążenia, układu oddechowego, reumatyczne).

Walory krajobrazowe, klimatyczne, unikatowa fauna i flora, otoczenie jeziora – to wszystko tworzy ogromny potencjał i sprawia, że warto w tym miejscu inwestować.

Gmina Solina w swoich zasobach posiada atrakcyjne tereny inwestycyjne, jednym z przykładów jest działka nr 395 położona w m-ci Myczków, o wielkości prawie 2 ha.

111111
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy zechcą współpracować z Gminą Solina w zakresie realizacji inwestycji. Jednym z pomysłów jest budowa Domu Zdrojowego w Polańczyku.


Centrum Uzdrowiskowo – Turystycznego Dom Zdrojowy w Polańczyku


 

Niniejsza oferta dotyczy inwestycji jaką jest budowa Centrum Uzdrowiskowo – Turystycznego Dom Zdrojowy w Polańczyku.

dom zdrojowy

Obiekt będzie służyć turystom, kuracjuszom oraz lokalnej społeczności. Będzie to miejsce aktywnego wypoczynku, rehabilitacji oraz rekreacji. W ofercie ośrodka znajdą się:

  • zespół zabiegowo-basenowy,
  • pijalnia wód mineralnych
  • punkt gastronomiczny
  • zespół usługowo-handlowy
  • 4 – torowa kręgielnia

Z obiektu korzystać będą kuracjusze i wczasowicze z całego kraju i zagranicy przebywający w sanatoriach, domach wczasowych, licznych pensjonatach                                               i gospodarstwach agroturystycznych, które bardzo prężnie rozwijają się na

bieszczadzkiej ziemi a zwłaszcza w Gminie Solina.

Uzdrowisko Polańczyk odwiedza corocznie około 700 tys. osób a w chwili obecnej

nie ma obiektu spełniającego funkcje ujęte w zaprojektowanym  Centrum Uzdrowiskowo Turystycznym – Dom Zdrojowy.

Przedmiotowa inwestycja zlokalizowana będzie w centrum miejscowości uzdrowiskowej Polańczyk. Działka położona jest bezpośrednio przy głównej ulicy Zdrojowej, w tzw. strefie „A” uzdrowiska. Aktualnie działka nie jest zabudowana, jest uzbrojona, większość sieci znajduje się w pasie drogowym.

Zapraszamy chętnych inwestorów.


 OGÓLNE INFORMACJE O GMINIE


 

 

prezentacja

 

 
 
SOLIŃSKIE LATO 2019 Z GWIAZDAMI

Kalendarz wydarzeń

AEC v1.0.4
Pogoda Polańczyk z serwisu

Starsza wersja strony

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress