Gminne obchody 97 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Dodano: 13-11-2015

W środę 11 listopada  odbyły się Gminne obchody 97 Rocznicy Odzyskania Niepodległości, które zainaugurowała  uroczysta Msza Św.  w Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości w Polańczyku,  koncelebrowana przez księży z solińskiego dekanatu pod przewodnictwem ks. Piotra Bartnika. W dalszej części obchodów  zebrani przemaszerowali w szyku prowadzonym przez poczty sztandarowe szkół i ochotniczych straży pożarnych na plac obok świetlicy, gdzie odśpiewano hymn państwowy i wciągnięto na maszt  flagę państwową.

Pan Wójt w towarzystwie dzieci wypuścił 3 gołębie jako symbol pokoju. Po krótkim referacie okolicznościowym wygłoszonym przez Pana Wójta, odbyła się akademia przygotowana przez młodzież z Zespołu Szkół im. Ks. Jana Siuzdaka w Wołkowyi pod kierownictwem pani mgr Anny Wójtowicz i pani mgr Lilli Różyckiej. Spektakl zawierał ciekawy komentarz historyczny ilustrowany uczniowskimi recytacjami oraz pięknymi aranżacjami pieśni patriotycznych.

glowne

Wybory Samorządowe 2024

Konsultacje społeczne

Mobilny harmonogram odbioru odpadów

Harmonogram odbioru odpadów na 2024 rok

Ankieta NIK w sprawie funkcjonowania posterunku Policji

Najwyższa Izba Kontroli zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o udzielenia wsparcia w realizacji celów prowadzonej przez NIK kontroli planowej nr P/23/029 „Funkcjonowanie posterunków Policji”.

Czynności kontrolne wykonywane są w okresie od czerwca do października 2023 r. i obejmują m.in. badanie świadomości i satysfakcji mieszkańców w związku z działającym na terenie gminy posterunkiem Policji, a także ich osobistych doświadczeń w kontakcie z policjantami oraz poczucia bezpieczeństwa. Dla uzupełnienia badanego obszaru chcemy prosić mieszkańców Państwa gminy o podzielenie się z NIK swoimi doświadczeniami i oceną sytuacji.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety na stronie:

Link do ankiety

Zapewniamy Państwa jednocześnie, że ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wyniki zostaną wykorzystane i zaprezentowane wyłącznie w formie zbiorczych zestawień.
Termin wypełniania ankiety upływa w dniu 15 października 2023 r.

Film promocyjny „Woda Karpat”

Biuletyn Informacyjny Urzędu Gminy Solina 2022

Wniosek o wypłatę dodatku węglowego


UWAGA!!! NOWY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO


Bieszczadzki Bank Spółdzielczy w Ustrzykach Dolnych
94 8621 0007 2001 0009 1734 0001Kalendarz wydarzeń

[calendar mini=true]

Starsza wersja strony

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress