Międzynarodowe Targi Turystyczne – Tour Salon Poznań 2016

Dodano: 18-02-2016

W dniach 12-14.02.2016 r. uczestniczyliśmy jako Gmina Solina w targach turystycznych TOUR SALON POZNAŃ 2016 – TARGI REGIONÓW I PRODUKTÓW TURYSTYCZNYCH. Po raz pierwszy targi TOUR SALON odbywały się równolegle z Targami Wędkarstwa RYBOMANIA, Myślistwa KNIEJE oraz Targami Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX tworząc wspólny blok Targów Czterech Pasji. Strefa Pasji promowała wszystkie polskie regiony, bo Polacy wybierają wakacje w kraju, a sezon wiosenny i letni za chwilę rozpocznie się na dobre.

Stoisko Gminy Solina odwiedziło bardzo dużo gości, którzy planują w tym roku odwiedzić nasz piękny region. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się produkty regionalne tj. nalewki, swojski chlebek, masełko czosnkowe, swojski smalczyk itp. W tym miesiącu planujemy jeszcze wyjazd na targi turystyczne do Wrocławia w dniach 26-28 lutego. Już dzisiaj serdecznie zachęcamy właścicieli obiektów noclegowych o dostarczenie materiałów promocyjnych do siedziby GOKSiT w Polańczyku.

 

Wybory Samorządowe 2024

Konsultacje społeczne

Mobilny harmonogram odbioru odpadów

Harmonogram odbioru odpadów na 2024 rok

Film promocyjny „Woda Karpat”

Biuletyn Informacyjny Urzędu Gminy Solina 2022

Wniosek o wypłatę dodatku węglowego

Ankieta NIK w sprawie funkcjonowania posterunku Policji

Najwyższa Izba Kontroli zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o udzielenia wsparcia w realizacji celów prowadzonej przez NIK kontroli planowej nr P/23/029 „Funkcjonowanie posterunków Policji”.

Czynności kontrolne wykonywane są w okresie od czerwca do października 2023 r. i obejmują m.in. badanie świadomości i satysfakcji mieszkańców w związku z działającym na terenie gminy posterunkiem Policji, a także ich osobistych doświadczeń w kontakcie z policjantami oraz poczucia bezpieczeństwa. Dla uzupełnienia badanego obszaru chcemy prosić mieszkańców Państwa gminy o podzielenie się z NIK swoimi doświadczeniami i oceną sytuacji.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety na stronie:

Link do ankiety

Zapewniamy Państwa jednocześnie, że ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wyniki zostaną wykorzystane i zaprezentowane wyłącznie w formie zbiorczych zestawień.
Termin wypełniania ankiety upływa w dniu 15 października 2023 r.


UWAGA!!! NOWY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO


Bieszczadzki Bank Spółdzielczy w Ustrzykach Dolnych
94 8621 0007 2001 0009 1734 0001Kalendarz wydarzeń

[calendar mini=true]

Starsza wersja strony

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress