Gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości

Dodano: 15-11-2016

W dniu 11 listopada 2016r. odbyły się w Polańczyku gminne obchody  Narodowego Święta Niepodległości

Była to wyjątkowa uroczystość, która rozpoczęła się uroczystą Mszą Świętą w Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości w Polańczyku.  Po wspólnej Eucharystii wszyscy Goście udali się do Świetlicy Wiejskiej w Polańczyku. Zgromadzonych powitał Wójt Gminy – Pan Adam Piątkowski. Uczniowie Zespołu Szkół w Bóbrce przygotowali i zaprezentowali piękny, wypełniony głęboką treścią montaż słowno-muzyczny, ukazujący losy naszej Ojczyzny na przestrzeni lat 1772-1918 i w odniesieniu do współczesnych realiów.  Po obejrzeniu inscenizacji była możliwość wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych.

IMG_2730

 

 

Wybory Samorządowe 2024

Konsultacje społeczne

Mobilny harmonogram odbioru odpadów

Harmonogram odbioru odpadów na 2024 rok

Ankieta NIK w sprawie funkcjonowania posterunku Policji

Najwyższa Izba Kontroli zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o udzielenia wsparcia w realizacji celów prowadzonej przez NIK kontroli planowej nr P/23/029 „Funkcjonowanie posterunków Policji”.

Czynności kontrolne wykonywane są w okresie od czerwca do października 2023 r. i obejmują m.in. badanie świadomości i satysfakcji mieszkańców w związku z działającym na terenie gminy posterunkiem Policji, a także ich osobistych doświadczeń w kontakcie z policjantami oraz poczucia bezpieczeństwa. Dla uzupełnienia badanego obszaru chcemy prosić mieszkańców Państwa gminy o podzielenie się z NIK swoimi doświadczeniami i oceną sytuacji.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety na stronie:

Link do ankiety

Zapewniamy Państwa jednocześnie, że ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wyniki zostaną wykorzystane i zaprezentowane wyłącznie w formie zbiorczych zestawień.
Termin wypełniania ankiety upływa w dniu 15 października 2023 r.

Film promocyjny „Woda Karpat”

Biuletyn Informacyjny Urzędu Gminy Solina 2022

Wniosek o wypłatę dodatku węglowego


UWAGA!!! NOWY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO


Bieszczadzki Bank Spółdzielczy w Ustrzykach Dolnych
94 8621 0007 2001 0009 1734 0001Kalendarz wydarzeń

[calendar mini=true]

Starsza wersja strony

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress