OFICJALNE OTWARCIE SIŁOWNI & FITNESS W POLAŃCZYKU

Dodano: 14-11-2016

W dniu 11 listopada 2016 r. nastąpiło  oficjalne otwarcie „Gminnej Siłowni & Fitness Club” w Polańczyku. Siłownia mieści się w  budynku GOKSiT i będzie ogólnodostępna dla wszystkich mieszkańców . W uroczystościach wzięli udział Wójt Gminy Solina – Pan Adam Piątkowski, Przewodniczący Rady Powiatu Leskiego – Pan Marek Małecki,  część Radnych Gminy Solina, dyrektor GOKSiT oraz mieszkańcy.

Do dyspozycji: bieżnia magnetyczna, rowerek stacjonarny, ławeczka do podnoszenia ciężarów, atlas oraz wioślarz. W najbliższych dniach podamy harmonogram godzin otwarcia.

IMG_2889

 

 

Wybory Samorządowe 2024

Konsultacje społeczne

Mobilny harmonogram odbioru odpadów

Harmonogram odbioru odpadów na 2024 rok

Ankieta NIK w sprawie funkcjonowania posterunku Policji

Najwyższa Izba Kontroli zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o udzielenia wsparcia w realizacji celów prowadzonej przez NIK kontroli planowej nr P/23/029 „Funkcjonowanie posterunków Policji”.

Czynności kontrolne wykonywane są w okresie od czerwca do października 2023 r. i obejmują m.in. badanie świadomości i satysfakcji mieszkańców w związku z działającym na terenie gminy posterunkiem Policji, a także ich osobistych doświadczeń w kontakcie z policjantami oraz poczucia bezpieczeństwa. Dla uzupełnienia badanego obszaru chcemy prosić mieszkańców Państwa gminy o podzielenie się z NIK swoimi doświadczeniami i oceną sytuacji.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety na stronie:

Link do ankiety

Zapewniamy Państwa jednocześnie, że ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wyniki zostaną wykorzystane i zaprezentowane wyłącznie w formie zbiorczych zestawień.
Termin wypełniania ankiety upływa w dniu 15 października 2023 r.

Film promocyjny „Woda Karpat”

Biuletyn Informacyjny Urzędu Gminy Solina 2022

Wniosek o wypłatę dodatku węglowego


UWAGA!!! NOWY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO


Bieszczadzki Bank Spółdzielczy w Ustrzykach Dolnych
94 8621 0007 2001 0009 1734 0001Kalendarz wydarzeń

[calendar mini=true]

Starsza wersja strony

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress