Otwarcie boiska przy Szkole Podstawowej w Bóbrce

Dodano: 03-10-2017

Otwarcie boiska przy Szkole Podstawowej w Bóbrce

W dniu 29 września 2017 r., doszło do oficjalnego otwarcia nowego boiska wielofunkcyjnego oraz siłowni zewnętrznej przy Szkole Podstawowej w Bóbrce. Uroczystość ta była połączona z pożegnaniem po 40 latach pracy nauczycielki Pani Beaty Wojtków.

W wydarzeniu wzięli m.in. udział Wójt Gminy Solina Adam Piątkowski, Przewodniczący Rady Gminy Solina Mariusz Kaliniewicz, Ks. Mariusz Piątkowski, Przewodniczący Komisji Oświaty, Zdrowia, Uzdrowiska i Spraw Socjalnych Artur Adamczyk, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Solinie z/s w Polańczyku Krzysztof Pecka,  przedstawiciele Rady Rady Rodziców, oraz grono pedagogiczne na czele z Panią Dyrektor Elżbietą Czerwińską i uczniowie SP Bóbrka.

 

Wybory Samorządowe 2024

Konsultacje społeczne

Mobilny harmonogram odbioru odpadów

Harmonogram odbioru odpadów na 2024 rok

Film promocyjny „Woda Karpat”

Biuletyn Informacyjny Urzędu Gminy Solina 2022

Wniosek o wypłatę dodatku węglowego

Ankieta NIK w sprawie funkcjonowania posterunku Policji

Najwyższa Izba Kontroli zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o udzielenia wsparcia w realizacji celów prowadzonej przez NIK kontroli planowej nr P/23/029 „Funkcjonowanie posterunków Policji”.

Czynności kontrolne wykonywane są w okresie od czerwca do października 2023 r. i obejmują m.in. badanie świadomości i satysfakcji mieszkańców w związku z działającym na terenie gminy posterunkiem Policji, a także ich osobistych doświadczeń w kontakcie z policjantami oraz poczucia bezpieczeństwa. Dla uzupełnienia badanego obszaru chcemy prosić mieszkańców Państwa gminy o podzielenie się z NIK swoimi doświadczeniami i oceną sytuacji.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety na stronie:

Link do ankiety

Zapewniamy Państwa jednocześnie, że ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wyniki zostaną wykorzystane i zaprezentowane wyłącznie w formie zbiorczych zestawień.
Termin wypełniania ankiety upływa w dniu 15 października 2023 r.


UWAGA!!! NOWY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO


Bieszczadzki Bank Spółdzielczy w Ustrzykach Dolnych
94 8621 0007 2001 0009 1734 0001Kalendarz wydarzeń

[calendar mini=true]

Starsza wersja strony

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress