Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Solina

Dodano: 15-02-2018

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Solina

10 lutego b.r. /sobota/ w Hali Sportowej w SP w Myczkowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Solina . Do zawodów zgłosiło się osiem drużyn: Solina, Górzanka, Wołkowyja, Bukowiec, Myczków, Polańczyk, Myczkowce oraz Starsi Panowie pod przewodnictwem Dyrektora GOKSiT. O 8:30 kapitanowie drużyn przystąpili do losowania kolejności rozgrywek w Turnieju. Spotkania zakończyły się z następującymi wynikami: Wołkowyja – Myczkowce 0:4 Solina – Górzanka 1:1 Starsi Panowie – Polańczyk 0:5 Myczków – Bukowiec 4:1 Wołkowyja – Starsi Panowie 3:2 Solina – Myczków 5:0 Myczkowce – Polańczyk 2:2 Górzanka – Bukowiec 4:0 Wołkowyja – Polańczyk 3:1 Solina – Bukowiec 6:2 Myczkowce – Starsi Panowie 3:1 Górzanka – Myczków 3:0 Po pierwszych rozgrywkach do półfinału awansowali: Wołkowyja, Górzanka, Myczkowce i Solina. W pierwszym meczu półfinałowym Solina wygrała z Wołkowyją 2:0. Drużyny Myczkowce – Górzanka – po regulaminowym czasie, gra zakończyła się remisem 2:2 po czym nastąpiły rzuty karne. Drużyna z Myczkowiec rozstrzygnęła mecz na swoją korzyść i tym samym awansowała do finału. W meczu o trzecie miejsce Wołkowyja zwyciężyła drużynę z Górzanki 2:1. W finale Solina pokonała Myczkowce 1:0. Oto wyniki turnieju: I miejsce: Sołectwo Solina II miejsce: Sołectwo Myczkowce III miejsce: Sołectwo Wołkowyja IV miejsce: Sołectwo Górzanka V miejsce: Sołectwo Polańczyk VI miejsce: Sołectwo Myczków VII miejsce: Starsi Panowie VIII miejsce: Sołectwo Bukowiec. Wszystkim Zawodnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.

 

Pełna fotorelacja na naszym facebooku:

https://www.facebook.com/pg/goksolina/photos/?tab=album&album_id=2074453019455995

 

Wybory Samorządowe 2024

Konsultacje społeczne

Mobilny harmonogram odbioru odpadów

Harmonogram odbioru odpadów na 2024 rok

Ankieta NIK w sprawie funkcjonowania posterunku Policji

Najwyższa Izba Kontroli zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o udzielenia wsparcia w realizacji celów prowadzonej przez NIK kontroli planowej nr P/23/029 „Funkcjonowanie posterunków Policji”.

Czynności kontrolne wykonywane są w okresie od czerwca do października 2023 r. i obejmują m.in. badanie świadomości i satysfakcji mieszkańców w związku z działającym na terenie gminy posterunkiem Policji, a także ich osobistych doświadczeń w kontakcie z policjantami oraz poczucia bezpieczeństwa. Dla uzupełnienia badanego obszaru chcemy prosić mieszkańców Państwa gminy o podzielenie się z NIK swoimi doświadczeniami i oceną sytuacji.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety na stronie:

Link do ankiety

Zapewniamy Państwa jednocześnie, że ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wyniki zostaną wykorzystane i zaprezentowane wyłącznie w formie zbiorczych zestawień.
Termin wypełniania ankiety upływa w dniu 15 października 2023 r.

Film promocyjny „Woda Karpat”

Biuletyn Informacyjny Urzędu Gminy Solina 2022

Wniosek o wypłatę dodatku węglowego


UWAGA!!! NOWY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO


Bieszczadzki Bank Spółdzielczy w Ustrzykach Dolnych
94 8621 0007 2001 0009 1734 0001



Kalendarz wydarzeń

[calendar mini=true]

Starsza wersja strony

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress