„Utworzenie siłowni wewnętrznej w świetlicy wiejskiej w Bóbrce”

Jedna z piękniejszych miejscowości Gminy Solina, Bóbrka uczestniczyła
w Podkarpackim Programie Odnowy Wsi na lata 2021-2025. Program ten daje szansę na realizację projektów, które inicjują sami mieszkańcy i są odzwierciedleniem ich pomysłów i potrzeb na rzecz rozwoju swojej miejscowości.
Złożony został wniosek o pomoc finansową z Budżetu Województwa Podkarpackiego, który oceniony został pozytywnie i udało się pozyskać wsparcie w wysokości 12 tyś. zł na realizację projektu pod nazwą „Utworzenie siłowni wewnętrznej w świetlicy wiejskiej w Bóbrce”. Środki finansowe zostały przeznaczone na zakup podstawowego wyposażenia treningowego do ogólnodostępnej siłowni, by mieszkańcy i turyści mogli zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego projektu, a mieszkańców Bóbrki, zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w kolejnych przedsięwzięciach.

Adam Piątkowski
Wójt Gminy Solina

a

a

aUWAGA!!! NOWY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO


Bieszczadzki Bank Spółdzielczy w Ustrzykach Dolnych
94 8621 0007 2001 0009 1734 0001Kalendarz wydarzeń

AEC v1.0.4

Starsza wersja strony

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

OGŁOSZENIE

Z uwagi na pogarszającą się sytuację epidemiczną na terenie całej Gminy Solina, od dnia 24.11.2021 r. ograniczona zostaje bezpośrednia obsługa petentów w Urzędzie Gminy Solina z/s w Polańczyku.

W przypadku spraw wymagających osobistej obecności petenta, wizyta w Urzędzie możliwa będzie wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym lub e-mailowym uzgodnieniu terminu.

Bardzo prosimy o załatwianie spraw niewymagających  osobistej obecności w Urzędzie telefonicznie, e-mailowo, pocztą tradycyjną bądź przez ePUAP.

Dane kontaktowe:

 – telefon: (13) 469 21 18

– email: urzad@esolina.pl

e-PUAP adres skrytki: e7x86jt5md

Powered by WordPress Popup