Zachęcamy do skorzystania z darmowej aplikacji InfoŚmieci

Dodano: 25-02-2021

dzięki której otrzymacie Państwo powiadomienia dotyczące terminu odbioru śmieci. 

Wygodnie, zrozumiale i na czas! Nie trzeba będzie już wertować dokumentów przedstawiających harmonogram odbioru różnego rodzaju odpadów komunalnych. Jedno kliknięcie i aplikacja przypomni Państwu o wszystkich zbliżających się terminach.

Aplikacja InfoŚmieci.pl to darmowy harmonogram odbioru śmieci oraz informacje o zasadach sortowania odpadów, a także terminarz i powiadomienia o dacie odbioru odpadów.

Wszystko w zasięgu ręki w Twoim telefonie lub na tablecie!

Aplikację można pobrać w Google PLAY lub APP STORE. Wystarczy wpisać „infosmieci” lub zeskanować kod QR umieszczony poniżej i uruchomić instalację. Oczywiście samo przeglądanie harmonogramu nie wymaga instalacji aplikacji i dostępne jest pod adresem https://infosmieci.pl/webapp. Jedyna różnica to brak powiadomień oraz alertów o zbliżającej się dacie odbioru odpadów.

Co uzyskasz instalując aplikację InfoŚmieci:

HARMONOGRAM
Bezpłatny dostęp do aktualnego terminarza wywozu odpadów oraz dodatkowe informacji dodatkowych.

POWIADOMIENIA
Na kilka dni przed terminem odbioru użytkownik otrzymuje powiadomienie o planowanym wywozie. Aplikacja umożliwia własne zdefiniowanie czasu powiadomienia.

LOKALIZACJE
Informacje prezentowane są dla wybranej przez użytkownika lokalizacji. Aplikacja zapamiętuje wybór bez konieczności rejestracji.

INSTRUKCJE
Informacje na temat zasad sortowania oraz przygotowania odpadów, a także dostęp do wyszukiwarki: „Gdzie wyrzucić”.

Kalendarz wydarzeń

AEC v1.0.4

Starsza wersja strony

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Powered by WordPress Popup