Dodano: 26-06-2023

W związku ze wspólną realizacją projektu pn.: „Festiwal – stała inicjatywa i skuteczne narzędzie promocji dziedzictwa historycznego i kulturowego w regionach przygranicznych Polski i Ukrainy” realizowanego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020, w dniach 22-24 czerwca 2023r. do Gminy przybyli przedstawicieli Miasta Kosów, wraz z mieszkańcami wsi Schepit, celem odbycia  wizyty studyjnej związanej z wymianą doświadczeń w przygotowaniu i realizowaniu festiwali na terenie naszej Gminy.

Naszym gościom oprócz spotkania roboczego w GOKSIT Solina, zaprezentowaliśmy także nasz dorobek kulturowy oraz pokazaliśmy największe atrakcje gminy w tym Jezioro Solińskie, Uzdrowisko Polańczyk, zaporę wodną czy kolej gondolową.

Nasi Partnerzy z Ukrainy zaprezentowali sposób wyrabiana swoich Serowych Koników Huculskich, które są unikatowym produktem regionalnym. Właśnie z tym swoją szanse rozwoju turystyki widzą mieszkańcy tych górskich wsi na Huculszczyźnie.

Wybory Samorządowe 2024

Konsultacje społeczne

Mobilny harmonogram odbioru odpadów

Harmonogram odbioru odpadów na 2024 rok

Ankieta NIK w sprawie funkcjonowania posterunku Policji

Najwyższa Izba Kontroli zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o udzielenia wsparcia w realizacji celów prowadzonej przez NIK kontroli planowej nr P/23/029 „Funkcjonowanie posterunków Policji”.

Czynności kontrolne wykonywane są w okresie od czerwca do października 2023 r. i obejmują m.in. badanie świadomości i satysfakcji mieszkańców w związku z działającym na terenie gminy posterunkiem Policji, a także ich osobistych doświadczeń w kontakcie z policjantami oraz poczucia bezpieczeństwa. Dla uzupełnienia badanego obszaru chcemy prosić mieszkańców Państwa gminy o podzielenie się z NIK swoimi doświadczeniami i oceną sytuacji.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety na stronie:

Link do ankiety

Zapewniamy Państwa jednocześnie, że ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wyniki zostaną wykorzystane i zaprezentowane wyłącznie w formie zbiorczych zestawień.
Termin wypełniania ankiety upływa w dniu 15 października 2023 r.

Film promocyjny „Woda Karpat”

Biuletyn Informacyjny Urzędu Gminy Solina 2022

Wniosek o wypłatę dodatku węglowego


UWAGA!!! NOWY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO


Bieszczadzki Bank Spółdzielczy w Ustrzykach Dolnych
94 8621 0007 2001 0009 1734 0001Kalendarz wydarzeń

[calendar mini=true]

Starsza wersja strony

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress