Przekazanie samochodu ratowniczo-gaśniczego do OSP w Bóbrce

Dodano: 22-11-2016

W dniu 16.11.2016 Wójt Gminy Solina przekazał na ręce Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Bóbrce nowo zakupiony samochód ratowniczo-gaśniczy marki Renault Master. Nowe auto udało się zakupić dzięki dotacji z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pozyskanej przez jednostkę OSP w wysokości 70000 zł. Samochód wyposażony jest m.in. w zbiornik wody o pojemności 900 l., zbiornik na środek pianotwórczy, maszt oświetleniowy, agregat prądotwórczy, agregat wysoko ciśnieniowy wraz linią szybkiego natarcia. Jesteśmy przekonani że nowo zakupiony samochód starażacki będzie dobrze służył mieszkańcom naszej Gminy.

Wybory Samorządowe 2024

Konsultacje społeczne

Mobilny harmonogram odbioru odpadów

Harmonogram odbioru odpadów na 2024 rok

Ankieta NIK w sprawie funkcjonowania posterunku Policji

Najwyższa Izba Kontroli zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o udzielenia wsparcia w realizacji celów prowadzonej przez NIK kontroli planowej nr P/23/029 „Funkcjonowanie posterunków Policji”.

Czynności kontrolne wykonywane są w okresie od czerwca do października 2023 r. i obejmują m.in. badanie świadomości i satysfakcji mieszkańców w związku z działającym na terenie gminy posterunkiem Policji, a także ich osobistych doświadczeń w kontakcie z policjantami oraz poczucia bezpieczeństwa. Dla uzupełnienia badanego obszaru chcemy prosić mieszkańców Państwa gminy o podzielenie się z NIK swoimi doświadczeniami i oceną sytuacji.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety na stronie:

Link do ankiety

Zapewniamy Państwa jednocześnie, że ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wyniki zostaną wykorzystane i zaprezentowane wyłącznie w formie zbiorczych zestawień.
Termin wypełniania ankiety upływa w dniu 15 października 2023 r.

Film promocyjny „Woda Karpat”

Biuletyn Informacyjny Urzędu Gminy Solina 2022

Wniosek o wypłatę dodatku węglowego


UWAGA!!! NOWY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO


Bieszczadzki Bank Spółdzielczy w Ustrzykach Dolnych
94 8621 0007 2001 0009 1734 0001Kalendarz wydarzeń

[calendar mini=true]

Starsza wersja strony

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress