PUCHAR PODKARPACIA NORDIC WALKING – 10.10.2015 POLAŃCZYK

10 PAŹDZIERNIKA WIDZIMY SIĘ W POLAŃCZYKU

W sobotę 10 października 2015 r. w Polańczyku nad Soliną (woj. podkarpackie), odbędzie się długo wyczekiwany Puchar Województwa Podkarpackiego w Nordic Walking. Start przy kortach tenisowych w Polańczyku skrzyżowanie ulic Zdrojowej i Leśnej.
Zapraszamy do udziału w tej niezwykłej imprezie rekreacyjno – sportowej dla całych rodzin!

W zawodach mogą wziąć udział wszyscy. Będzie to okazja do poznania wspaniałych ludzi, pasjonatów Nordic Walking z całej Polski. Do udziału zachęcamy całe rodziny, może to być świetna okazja do wyjątkowego wspólnego spaceru.
Organizatorem jest Polska Federacja Nordic Walking, Gminny Ośrodek Kultury w Polańczyku. Honorowy Patronat objął Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.
W zawodach może wziąć udział każdy. Przygotowano 36 kategorii wiekowych czyli aż 108 pucharów!Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy odlewany medal oraz atrakcyjne upominki. Trasa zawodów będzie przebiegała na terenach Polańczyka.
Zawodowi zawodnicy będą przemierzać trasę o długości 10 km. Organizator zapewnia chipowy pomiar czasu. Pozostali zawodnicy, w tym oczywiście amatorzy będą mieli do wyboru trasę 10 lub 5 km. Jeśli ktoś, kto chciałby wziąć udział w zawodach nie posiada własnych kijów, będzie mógł wypożyczyć sprzęt na miejscu!

ZAPISY i REGULAMIN

PLAKAT_polanczyk nordic walking ostateczna wersja

Wybory Samorządowe 2024

Konsultacje społeczne

Mobilny harmonogram odbioru odpadów

Harmonogram odbioru odpadów na 2024 rok

Film promocyjny „Woda Karpat”

Biuletyn Informacyjny Urzędu Gminy Solina 2022

Wniosek o wypłatę dodatku węglowego

Ankieta NIK w sprawie funkcjonowania posterunku Policji

Najwyższa Izba Kontroli zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o udzielenia wsparcia w realizacji celów prowadzonej przez NIK kontroli planowej nr P/23/029 „Funkcjonowanie posterunków Policji”.

Czynności kontrolne wykonywane są w okresie od czerwca do października 2023 r. i obejmują m.in. badanie świadomości i satysfakcji mieszkańców w związku z działającym na terenie gminy posterunkiem Policji, a także ich osobistych doświadczeń w kontakcie z policjantami oraz poczucia bezpieczeństwa. Dla uzupełnienia badanego obszaru chcemy prosić mieszkańców Państwa gminy o podzielenie się z NIK swoimi doświadczeniami i oceną sytuacji.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety na stronie:

Link do ankiety

Zapewniamy Państwa jednocześnie, że ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wyniki zostaną wykorzystane i zaprezentowane wyłącznie w formie zbiorczych zestawień.
Termin wypełniania ankiety upływa w dniu 15 października 2023 r.


UWAGA!!! NOWY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO


Bieszczadzki Bank Spółdzielczy w Ustrzykach Dolnych
94 8621 0007 2001 0009 1734 0001Kalendarz wydarzeń

[calendar mini=true]

Starsza wersja strony

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress