Urządzenie terenu do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości w okolicy przystanku autobusowego w Wołkowyi

Jedna z piękniejszych miejscowości Gminy Solina, Wołkowyja po raz trzeci uczestniczyła w Podkarpackim Programie Odnowy Wsi na lata 2017-2020. Program ten daje szansę na realizację projektów, które inicjują sami mieszkańcy i są odzwierciedleniem ich pomysłów i potrzeb na rzecz rozwoju swojej miejscowości.Złożony został wniosek o pomoc finansową z Budżetu Województwa Podkarpackiego, który oceniony został pozytywnie i udało się pozyskać wsparcie w wysokości 10 tyś zł na realizację projektu pod nazwą „Urządzenie terenu do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości w okolicy przystanku autobusowego w Wołkowyi”.

Środki finansowe zostały przeznaczone na zagospodarowanie okolicy przystanku w tym utworzenie miejsca handlowego dla lokalnej społeczności.

Mamy nadzieję, że uda się  nam  skorzystać z tych funduszy w następnym roku, bo takie możliwości daje ten program. W roku 2020 planujemy inwestycje w infrastrukturę okołoturystyczną, poprzez zagospodarowanie centrum wsi czy promowanie i umożliwienie aktywnego wypoczynku.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego projektu, a mieszkańców Wołkowyi zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w kolejnych przedsięwzięciach.

 Adam Piątkowski
Wójt Gminy Solina
Regulamin korzystania z terenu

Wybory Samorządowe 2024

Konsultacje społeczne

Mobilny harmonogram odbioru odpadów

Harmonogram odbioru odpadów na 2024 rok

Film promocyjny „Woda Karpat”

Biuletyn Informacyjny Urzędu Gminy Solina 2022

Wniosek o wypłatę dodatku węglowego

Ankieta NIK w sprawie funkcjonowania posterunku Policji

Najwyższa Izba Kontroli zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o udzielenia wsparcia w realizacji celów prowadzonej przez NIK kontroli planowej nr P/23/029 „Funkcjonowanie posterunków Policji”.

Czynności kontrolne wykonywane są w okresie od czerwca do października 2023 r. i obejmują m.in. badanie świadomości i satysfakcji mieszkańców w związku z działającym na terenie gminy posterunkiem Policji, a także ich osobistych doświadczeń w kontakcie z policjantami oraz poczucia bezpieczeństwa. Dla uzupełnienia badanego obszaru chcemy prosić mieszkańców Państwa gminy o podzielenie się z NIK swoimi doświadczeniami i oceną sytuacji.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety na stronie:

Link do ankiety

Zapewniamy Państwa jednocześnie, że ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wyniki zostaną wykorzystane i zaprezentowane wyłącznie w formie zbiorczych zestawień.
Termin wypełniania ankiety upływa w dniu 15 października 2023 r.


UWAGA!!! NOWY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO


Bieszczadzki Bank Spółdzielczy w Ustrzykach Dolnych
94 8621 0007 2001 0009 1734 0001Kalendarz wydarzeń

[calendar mini=true]

Starsza wersja strony

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress